Teczka z przegródkami


Teczka z przegródkami na dokumenty - estetyczna i przydatna

.

Teczka z przegródkami na dokumenty stosowana jest do przechowywania i przenoszenia różnych dokumentów. Nazywa się je też jako teczki harmonijkowe. Taką teczkę znajdziecie na: https://tensklep.pl/teczka-z-przegrodkami .
Teczki z przegródkami wykonane z polipropylenu VIVIDA (PP), w ciekawych kolorach i z wyróżniającym wzornictwem VIVIDA. Wytworzona z półprzezroczystego tworzywa o grubości 0.67 mm, posiada 6 rozszerzanych przekładek z doczepionymi do nich indeksami. Znaczna pojemność teczki.
Produkt pasuje do pozostałych wyrobów z serii VIVIDA. Stylowa i ergonomiczna w każdym calu. Teczka jest przyjemna w dotyku i ma fakturę z wytłoczonym wzorem. Na przedniej okładce teczki mają kieszenie na wizytówki. Mieszczą do standardowych 300 kartek A4.
Polecamy również teczki innych producentów. Teczka z przekładkami Eagle format A4 jest wykonana z nieprzezroczystej kolorowej polipropylenowej folii. Ma wewnątrz 12 przegródek, które pozwalają odpowiednio posegregować wasze dokumenty. Jest zamykana na elastyczną gumkę. Do teczki dodano kolorowe kartoniki opisowe. Kolor teczek: czarny, czerwony, niebieski i zielony.
Zobacz również teczkę harmonijkową STRIGO. Wytworzona jest z trwałego polipropylenu gustownie obszytego taśmą, która zapewnia trwałość teczki. Idealnie nadaje się do segregowania i noszenia dokumentów w formacie A4 i oczywiście mniejszych formatach. Zamknięcie na gumkę i guzik a do tego przezroczystą klapkę. Wewnątrz 6 kolorowych przekładek. Produkowana jest w 4 kolorach zielony, różowy, fioletowy, granatowy.